ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Slaglåspistol 11402025
nr 1140 2025
Slaglåspistol
1700-tal. längd: 53 cm, omarbetad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 20:02:30
1.600 kr
1.700 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Slaglåspistol
Kondition: slitage, skador
nr 1140 2025
Slaglåspistol
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 2.000 kr |
Såld: | 2.200 kr |
måndag 30 oktober 2017 |